Kurzy pro všechny skupiny

Kondiční jízdy řidičů

Školení řidičů
z povolání

Přezkoušení
po odebrání ŘP

Řidičský průkaz - A, cena platná od 01.01.2019                                                                

Nabízíme možnost výcviku a následného získání řidičského průkazu na motorku. Řidičský průkaz skupiny A zahrnuje motocykly a mopedy různých typů. Ať už si vyberete jakýkoliv z řidičských průkazů A, budete moci řídit některý z mnoha druhů mopedů, motocyklů a tříkolek. Prohlédněte si fotogalerii naší pražské autoškoly a způsob, jakým výcvik probíhá. V případě o přeškolení řidičů jsme Vám také k dispozici.

Řidičské průkazy skupiny A

Skupina:        Věk ke dni ukončení:
Doba trvání

ŘP AM              15  let,                                   od 3 týdnů

Oprávnění řídit motocykl, moped, tříkolové motorové vozidlo s maximální konstrukční rychlostí do 45 km/h a čtyřkolové vozidlo s maximální konstrukční rychlostí 45 km/h a hmotností 350 kg. Výuka a výcvik je veden formou individuálního studijního plánu na motocyklu CHOPPER 125 ccm

Řidičský průkaz AM

Skupina:        Věk ke dni ukončení:
Doba trvání
Cena: .

ŘP A1
16 let
od 3 týdnů 

 

Oprávnění řídit lehké motocykly o objemu válců do 125 ccm a o výkonu nejvýše 11 kW a tříkolová motorová vozidla o výkonu max. 15 KW. Výuka a výcvik je veden formou individuálního studijního plánu na motocyklu CHOPPER125 ccm. 

 

Řidičský průkaz A1

Skupina:
Věk ke dni ukončení:
Doba trvání
Cena: .

ŘP A2      18 let

od 3 týdnů 

 

Oprávnění řídit motocykly s postranním vozíkem nebo bez něj do výkonu max 35 kW s poměrem výkon/hmotnost do 0,2 kW/kg. Výuka a výcvik je veden formou individuálního studijního plánu na motocyklu HONDA 500 ccm. 

 

Řidičský průkaz A2

Skupina:
Věk ke dni ukončení:
Doba trvání
Cena: .

ŘP A
24 let
od 3 týdnů   

Oprávnění řídit motocykly s postranním vozíkem nebo bez něj bez omezení výkonu a tříkolová motorová vozidla s výkonem větším než 15 kW. Výuka a výcvik je veden formou individuálního studijního plánu na motocyklu SUZUKI 650 ccm.

 

Řidičský průkaz A3

Skupina:
Věk ke dni ukončení:
Doba trvání
Cena:

ŘP A
21 let

6 – 8 týdnů

 

Oprávnění řídit pouze tříkolová motorová vozidla s výkonem větším než 15 kW. Výuka a výcvik je veden formou individuálního studijního plánu na motocyklu SUZUKI 650 ccm. Po dosažení věku 24 let bude automaticky příslušným úřadem rozšířeno na řízení motocyklu s postranním vozíkem nebo bez něj bez omezení výkonu.

 

Řidičský průkaz A4

Skupina:
Věk ke dni ukončení:
Doba trvání
Cena:

ŘP A od 3 týdnů  přednostní výcvik 

Oprávnění řídit motocykly s postranním vozíkem nebo bez něj bez omezení výkonu a tříkolová motorová vozidla s výkonem větším než 15 kW.
Výuka a výcvik je veden formou individuálního studijního plánu na motocyklu SUZUKI 650 ccm. Doba trvání výuky a výcviku od zahájení do tří týdnů. ZK je ovlivněna přidělením termínu od Magistrátu Praha. 

Řidičský průkaz A

 

Rozšíření řidičského průkazu A, doplňovací ZK skupiny A1/A, A2/A (bez ZK z testů)

Skupina:
Věk ke dni ukončení:
Doba trvání
Cena:
A1 => A2
18 let
od 1 týdne

Podmínka:                                                                                                                              Držitel ŘO skupiny A1 nejméně 2 roky, dvě výcvikové hodiny na motocyklu HONDA 500.              Doplňovací zkouška pouze z praktické jízdy.

 

Řidičský průkaz A2

Skupina:
Věk ke dni ukončení:
Doba trvání
Cena:

A2 => A 

20 let
od 1 týdne

Podmínka:                                                                                                                            Držitel ŘO skupiny A2 nejméně 2 roky, dvě výcvikové hodiny na motocyklu SUZUKI 650. Doplňovací zkouška pouze z praktické jízdy.

 

Řidičský průkaz A

Skupina:

Věk ke dni ukončení:Doba trvání
Cena:

A1 => A2,(A)

18 let,(24let), od 2 týdnů

Pokud držení ŘO skupiny A1, (A) je kratší než 2 roky. Výcvik v rozsahu 7 hodin praktické jízdy na motocyklu HONDA 500, (Suzuki 650). Celá zkouška z testu a praktické jízdy. 

 

 

Řidičský průkaz A2 A

 

Chcete získat řidičský průkaz A?

 Napište nám nebo Volejte +420 774 668 873

Návštěvnost stránek

343219